It was a rainy Wednesday when I brought the kids to Chipmunks. They had loads of fun playing in the inflatables, balls, rides, etc. They never want to go home.
After several hours of constant play and fun, I bought Munch Meal for the kids to eat. It costs $6.00 for 3 chicken nuggets and chips.
And I had a Flat White for $3.50. It made me smile in a gloomy weather ^_^ I just wish our HubbyB was with us.